Turistams ir svečiams

Raudonėje siūlomos edukacijos ir pramogos, apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos

Edukacijos ir ekskursijos

Edukacijos ir ekskursijos, kurios Jums paliks neišdildomą įspūdį ir suteiks žinių apie šiame krašte gyvenusius žmones, jų buitį, Raudonės pilies šeimininkus, dvaro kultūrą

Siesta po Raudonės liepomis

Nepaprasta portugalo Žozė de Faria e Kastro meilė Sofijai Vaksel  amžiams sujungė Madeirą ir Raudonę. Jų meilę iki šiol saugo parko alėjos, tvenkiniai, pasakojamos legendos…

Sumainykite žiedus Raudonėje…

Raudonės bendruomenė “Žiburys”, bendradarbiaudama su Raudonės seniūnija, parengė unikalią edukacinę programą – sutuoktuvių ceremoniją…

Žvilgsnis į dvaro virtuvę…

Raudonės bendruomenė „Žiburys“ siūlo edukacinę programą „Žvilgsnis į dvaro virtuvę…“

Pramogos

Linksmai ir turiningai praleiskite laiką Raudonės pilyje ir parke

Linksmasis traukinukas

Traukinukas pavėžins ne tik vaikus, bet ir mamytes puikiomis Raudonės parko alėjomis.

Pilies bokštas

Raudonės pilies bokšto aukštis – 33,5 m. Kildami į bokštą, apžiūrėsite tuo metu eksponuojamą parodą, o viršūnėje atsivers nuostabi Nemuno slėnio ir Raudonės miestelio panorama.

Mugė

Čia galėsite įsigyti vietinių amatininkų dirbinių, suvenyrų, vietinių miškų bei sodų gėrybių.

Raudonės pilis ir parkas Jūsų renginiui

Renesanso stiliaus Raudonės pilies patalpų ir parko teritorijos nuoma fiziniams ir juridiniams asmenims įvairiems renginiams, šventėms, koncertams.

Apgyvendinimas ir maitinimas

Kaimo turizmo sodybos, apgyvendinimo vietos

S. Balsevičiaus kaimo turizmo sodyba

Nuo 1998 metų turistus ir svečius maloniai kviečia moderni 3 gandrų S. Balsevičiaus kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi šalia Raudonės pilies, apsuptos nuostabaus grožio parko. Sodyboje 7 kambariai su dušais ir tualetais, bevielis internetas, televizija, pokylių salė. Teikiamos apgyvendinimo, maitinimo, pokylių organizavimo paslaugos.

Kaimo turizmo sodyba „Raudonės fazenda”

2014 metais pastatytoje kaimo turizmo sodyboje „Raudones Fazenda Homestead“ žaliuoja sodas ir įrengta terasa. Užmiesčio name yra miegamasis ir virtuvėlė su orkaite, mikrobangų krosnele bei valgomojo erdve. Čia taip pat rasite televizorių. Viešnagės metu galėsite naudotis lauko kepsnine ir atsipalaiduoti bendroje poilsio zonoje.

Salės nuoma Raudonėje

Šventėms skirta 2013 metais pastatyta 200 kv.m. ploto pokylių salė, kurioje gali švęsti iki 150 žmonių. Sodybos pastato antrajame aukšte įrengti 6 miegamieji kambariai, kuriuose gali apsistoti iki 50 žmonių. Uždarame 15 arų ploto sodybos kieme yra lauko židinys, didelis karšto vandens kubilas, terasa su lauko staliukais, daug erdvės vaikams žaisti, automobilių aikštelė.