Sumainykite žiedus Raudonėje

Raudonės bendruomenė “Žiburys”, bendradarbiaudama su Raudonės seniūnija, parengė unikalią edukacinę programą – sutuoktuvių ceremoniją “Sumainykite žiedus Raudonėje”. Jums siūloma galimybė įregistruoti civilinę santuoką rezidencinėje XVI a. Raudonės pilyje, saugančioje daug nepaprastų meilės istorijų arba šalia šios pilies, arba pilies parke (pagal užsakovų pageidavimą). Šis pasiūlymas galėtų sudominti poras, svajojančias apie netradicinę vestuvių vietą ir ceremoniją senovinėje pilyje arba gamtos aplinkoje.

        Santuokos įregistravimo vieta ir laikas kiekvienu atveju derinamas iš anksto individualiai (kreiptis ne vėliau, kaip prieš 20 kalendorinių  dienų). Atkreipiame dėmesį, kad šios edukacijos bus vykdomos  kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį.

         Pati sutuoktuvių ceremonija trunka apie 1 valandą. Pageidautina, kad jaunavedžiai su palyda atvyktų bent 15 min. anksčiau, nei numatyta ceremonijos pradžia. Pagal scenarijų pradžioje vyksta oficialioji santuokos įregistravimo dalis, kai Jurbarko rajono savivaldybės Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojas įregistruoja santuoką. Po to jaunavedžius sveikina Raudonės dvaro Ponia su Ponu ir pulkas dvariškių, skamba saksofono muzika. Apie naujos šeimos sukūrimą skelbiama iššaunant iš senovinės patrankos.

                      Ceremonijos „Sumainykite žiedus Raudonėje“ aprašymas

  1. Ceremonijos vadovas sutinka jaunuosius su palyda ir palydi  į sutuoktuvių vietą;
  2. Specialiai įrengtoje vietoje vyksta oficialioji sutuoktuvių ceremonijos dalis, kurios metu įregistruojama civilinė santuoka;
  3. Po santuokos įregistravimo jaunavedžius sveikina dvaro Ponas su Ponia ir dvariškiai. Skambant saksofono muzikai jaunavedžiai apiberiami rožių žiedlapiais;
  4. Užsakovų pageidavimu sutuoktuvių dalyviams gali būti pasiūloma šampano;
  5. Paskutinis ceremonijos akcentas – senovinės patrankos šūviai.

Edukacijos kaina derinama kiekvienu atveju individualiai ir priklauso nuo vietos, kurioje vyks ceremonija – pilyje ar jos prieigose, parke ar kitoje pasirinktoje vietoje, taip pat – nuo kitų užsakovų pageidavimų. Preliminari edukacijos kaina – apie 300 Eur.

                      Dėl edukacijos galima teirautis šiais telefono numeriais: 868644659 (atsilieps Renata); 868659090 (atsilieps Česlovas).

           Už edukaciją galima atsiskaityti pavedimu į Raudonės bendruomenės „Žiburys“ sąskaitą LT045013300014001276 Jurbarko kredito unijoje. Įm. kodas 305233883.

           Be to, informuojame, kad pas mus yra galimybių ne tik susituokti, bet ir surengti pokylį Raudonės pilyje (galima išsinuomoti pokylių salę). Vaišių paruošimu gali pasirūpinti miestelio centre įsikūrusi kaimo turizmo sodyba.