Akcija „Apibėk mokyklą“

     Pradinukai jau antri metai dalyvauja akcijoje „Apibėk mokyklą". Šią idėją pasiūlė 2012 m. vienos Škotijos pradinės mokyklos vadovė Ellane Wylie. Akcijos tikslas - nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą. Vaikai pabuvę lauke atsipalaiduoja, geriau jaučiasi. Akcija organizuojama dvi savaites, kad vaikams susiformuotų įgūdis bėgioti.

IMG 20171013 091458m2

Rudenėlio šventė

     Spalio 11d. ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinius aplankė Dėdė Rudenėlis. Šventės visi nekantriai laukė ir jai ruošėsi. Vaikai išmoko naujų eilėraščių, dainelių apie rudens gėrybes, žaidimų-ratelių. Dėdė Rudenėlis atsinešė pilną pintinę įvairių vaisių, įdomesnių daržovių, uogų. Vaikai turėjo atpažinti, pavadinti ir pasakyti kur auga. Vienas kitam uždavinėjo ir minė mįsles. Namuose vaikai su mamytėmis gamino mišraines. Visi džiaugėmės jų skoniu ir įvairumu. Nuoširdus ačiū mamytėms už pagalbą. 
     Su Rudenėliu vaikučiai atsisveikino iki kitų metų. 
                                            Mokytojos
 

Pradinukų kelionė į Vilkiją

     Rugsėjo 27 d. pradinių klasių mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją. Aplankėme Klangiuose P. Cvirkos, Vilkijoje A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejų, pamatėme iš arti keltą ir Nemunu plaukiančius laivus. Užkopėme į Ringovės piliakalnį, Seredžiuje į Palemono kalną. Grožėjomės nykstančiais, bet įspūdingais Belvederio dvaro rūmais. Sužinojome ir matėme pastatą, kur gaminamas garsusis „Liliputo“ sūris. Taip pat aplankėme Veliuonoje Gedimino kapo kalną. Sugrįžome ne tik daug pamatę, bet ir sužinoję.
                                            Kamilė Džiaugytė, Lukas Krunglevičius
 

Prieskonių darželis

     Skaitome žiniasklaidoje, girdime apie televiziją apie sveiką gyvenseną, apie šalia augančių augalų naudą. Taigi mes, šeštokai, septintokai ir aštuntokai, sumanėme pasodinti įvairių vaistinių, prieskoninių augalų. Vietą išsirinkome pievelėje prie seniūnijos, nes ten jau augo mėta. Draugiškai dirbome ir prisodinome levandų, šalavijų, peletrūnų, raudonėlių, juozažolių, čiobrelių. Ne tik sodinome, bet ir daug sužinojome – kokį valgį pagardinti, ką arbatai panaudoti, kai sloga užpuls ar pilvelį suskaudės. Džiaugsimės, jei mūsų žolelių nusiskins raudoniškiai. Nors tai mažas darbelis, bet manom, kad ir maži darbai papuoš miestelį.

Rugsėjo 22 dieną šventėme Baltų vienybės dieną

Copyright 2011 Raudonė.lt