Mažoji jurbarkiečių istorijos olimpiada
 
     Balandžio 7 dieną, prieš pat pavasario atostogas mūsų mokyklos trys mokinės - Agnė Sapronaitytė, Gabija Rinkevičiūtė ir Inga Veverskyė dalyvavo Mažojoje jurbarkiečių olimpiadoje. Visos trys merginos užėmė prizines vietas, aplenkusios ne vieną varžovą. Pirmąją vietą laimėjo Agnė, antrąją - Gabija ir ketvirtoji paskatinamoji vieta atiteko Ingai. Džiaugiamės ir didžiuojamės puikiais mokinių rezultatais. 
 

Istorijos mokytoja Karolina Kliukienė

 

 

Gandras Raudonkojis vėl pakvietė į vaišes

      Ir šiemet Raudonės mokykloje šurmuliavo „Gandro vaišės“ – pakvietė pats Gandras Raudonkojis, tik spėjęs sugrįžti į gimtinę. Kruopščiai ruošėmės: tarėmės, kūrėme, siuvome, kepėme... Visi galėjo pasigrožėti mūsų sukurtais darbeliais: pasakų paukščiais, krepšeliais, atvirukais, verbomis, keramikos darbeliais. Džiaugiamės, kad ruošiasi mamos, tėveliai - gardžiais keksiukais vaišino sesutės Vytė ir Erika su mama, Deimantės su mama iškepti kibinai kvepėjo iš tolo. Smagu, kad visada mugei ką nors paruošia broliukai Aurimas, Gytis ir Ernestas su tėveliais – šiemet galėjom įsigyti jų surištų verbų. Pavasariniais darbais pradžiugino mokytojos.
      Vaišės buvo ypatingos – kvapnus, gardus Vilmos kugelis, Birutės saldumynai... Ir pasidžiaugėm, ir pasivaišinom. Tikim, kad Gandras Raudonkojis ir kitąmet mūsų nepamirš. Pasirūpinsim ir mes jo nepamiršti – kitąmet stalai lūš nuo gėrybių, o mugėje šurmuliuos minios...

Pažintis su muilo gamyba

     Balandžio 3d. pradinukai  Raudonės miestelio bibliotekoje susitiko su natūralaus muilo gamintoja Reda Mačėniene. Ji mums papasakojo apie muilą, jo istoriją. Labai įdomu buvo klausyti ir stebėti muilo gamybos procesą, uostyti įvairius kvapus, atsakinėti į klausimus. Džiaugėmės susitikimu ir dėkojome už gautas dovanėles - muiliukus.

20170403 131359m2

Pagarba gimtajai Kalbai

     „Vaikeli, nebijok ir žodžio nenumesk… Šie Justino Marcinkevičiaus žodžiai tapo mums 2017 – ųjų metų Lietuvių kalbos dienų priesaku. Skaitėme gražiausius poezijos posmus, prozos tekstų ištraukas. Giliau pasidomėję nustebome – kokia įdomi Gimtoji kalba, kokie išminties lobiai joje slypi. Tik reikia noro tų lobių skrynią atrakinti. Tai ir padarėme protmūšyje „Neieškok žodžio kišenėje“. Sprendėme įvairias užduotis, sukome galvas prie, atrodo, visai paprastų klausimų. Visi tapome laimėtojais, nes daug sužinojome, linksmai praleidome popietę.
     Rašėme diktantą, džiaugiamės rezultatais.
     Raštingiausiais 2017 m. mokiniais, nepadarę nė vienos klaidos, tapo:

     Augustas Kuncius 6 kl.

     Gabija Rinkevičiūtė 7 kl.

     Agnė Sapronaitytė 8 kl.

     Inga Veverskytė 8 kl.

     Raštingi mokiniai 2017 m., padarę po 1 klaidą:

     Agnė Gerulaitytė 8 kl.

     Nojus Klimavičius 8 kl.

     Augustė Mockevičiūtė 8 kl.

     Lietuvių kalbos dienų apibendrinimas buvo integruota lietuvių kalbos, technologijų ir informacinių technologijų pamoka „Kad žodis neverktų“. Ją skyrėme Knygnešio dienai. Žiūrėjome filmą „Knygnešys“ surengėme mažas bendrystės vaišes.

Skautų sueiga „Ant Žemės delno“

     Kovo 18 d. kunigaikščio Gedimino draugovės skautai dalyvavo sueigoje „Ant Žemės delno“, pagal Lietuvos skautijos NVŠ programą „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Jurbarko r.)“ Programos turinys buvo orientuotas paminėti artėjančioms Žemės ir Vandens dienoms.
     Sueigos metu skautai piešė piešinius susijusius su gamta, atlikinėjo įvairias orientacines užduotis Veliuonos miestelyje, vaidino, kūrė skanduotes, žaidė skautiškus bendradarbiavimo žaidimus. Taip pat skautai išbandė savo jėgas protmūšyje „Žemė + Vanduo“.

Skautų vadovė Ugnė Beinarytė

Copyright 2011 Raudonė.lt