Rytmetys „Būk sveika, vasarėle“

     Gegužės 30d. pradinukai ir priešmokyklinukai rinkosi į mokyklą šventiškai nusiteikę. Juk baigiasi mokslo metai ir visi pasitinkame vasarą, prasideda atostogos. Salėje linksmai skambėjo dainelės, eilėraščių posmai, šokiai. Kartu atsisveikinome su Deimante, ji baigė pradinę mokyklą,  ir su Sigute, kuri baigė dešimt klasių. Linkime joms tolimesnės sėkmės.
     Mokinius, tėvelius pasveikino mokyklos direktorius V. Staponas, įteikė pagyrimus, padėkas, palinkėjo visiems puikių vasaros atostogų ir rudenį vėl visiems susitikti mokykloje. 

                                                  Lukas Krunglevičius 3 kl.

Biologijos - geografijos konkurse Gelgaudiškyje

     Gegužės 18 d. (ketvirtadienį) Raudonės šešių mokinių komanda, kurią sudarė Agnė Gerulaitytė, Augustė Mockevičiūtė, Gabija Rinkevičiūtė, Inga Veverskytė, Agnė Sapronaitytė bei Klaidas Urbštas kartu su Skirsnemunės Jurgio Baltrušaičio pagrindine mokykla išvyko į Gelgaudiškyje vykusį renginį pavadinimu „Kelionė po Panemunių regioninį parką“. Renginyje iš viso dalyvavo penkios komandos. Renginį organizavusi Panemunių regioninio parko direkcija parengė komandoms viktoriną biologijos-geografijos žinioms patikrinti. Kita organizatorė – Šakių rajono Gelgaudiškio pagrindinė mokykla surengė kūrybiškas užduotis, susijusias su pažintimi su gamta ir meile jai. Po šių užduočių buvo surengta nedidelė ekskursija į Gelgaudiškio dvarą. Grįžome ne tik pasisėmę naujų, naudingų žinių, bet ir pasigrožėję gražiu bei didingu Gelgaudiškio dvaru ir jo aplinka.

                                                         8 klasės mokinė Agnė Sapronaitytė

 

Skautų sueiga „Už galimybę judėti“

     Gegužės 13 d. (šeštadienį) mokyklos skautai kartu su Jurbarko Vytauto Didžiojo, Naujamiesčio pagrindinės mokyklos ir Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazijos skautais dalyvavo sueigoje „Už galimybę judėti“, pagal Lietuvos skautijos NVŠ programą „Lietuvos skautijos vaikų ir jaunimo programa (Jurbarko r.)“. Sueiga vyko Vytauto Didžiojo pagrindinėje mokykloje, iš kurios žygiavome į sporto šventę „Jurbarko bėgimas – už galimybę judėti“. Daugiau nei pusantro šimto žmonių dalyvavo organizuotame bėgime, kuris buvo surengtas norint atkreipti dėmesį į neįgalių žmonių problemas bei siekiant parodyti, kad jie taip pat puikiai gali ir nori judėti. Į simbolinę akciją susirinko tiek jurbarkiečiai, tiek svečiai iš kitų šalies miestų.

  Vadovė Ugnė Beinarytė

 

Mamyčių diena

     Gegužės 5 d. ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių vaikučiai pakvietė mamytes į rytmetį, skirtą Motinos dienai „Tau, Mamyte...“ Mamytės galėjo pasidžiaugti savo vaikų deklamuojamais eilėraščiais, dainelėmis, šokiais. Mokyklos direktorius pasveikino mamas ir išsakė daug gražių palinkėjimų. Vaikučiai pasveikino mamytes savo sukurtais darbeliais.

Maironiečiai Nalšios žemėje

     Jurbarko maironiečiai iš Raudonės, Juodaičių, Skirsnemunės ir Naujamiesčio mokyklų šiemet Jurgines šventė Švenčionių krašte. Įspūdingas kraštas, nuoširdūs bičiuliai sukvietė Lietuvos maironiečius pasigrožėti gamta, pabūti kartu, pasidžiaugti gražiais darbais. Švenčioniškiai parengė puikų koncertą, skania koše vaišino šauliai. Daugybę įspūdžių parsivežėme iš užsiėmimų Nalšios muziejuje. Grįždami stabtelėjome Kaltanėnuose, kur mus sutiko seniūnas ir Ugdymo ir turizmo centro direktorius. Išgirdome įdomų pasakojimą ir supratome, kaip žmonės myli ir puoselėja gimtinę.
      Kelionė ilga, bet užtat pravažiavome pusę Lietuvos – Kauną, Jonavą, Ukmergę, garsiąją Labanoro girią ir miestelį. Grįžome pilni gražiausių įspūdžių. Džiaugiamės, kad galimybę keliauti dovanojo Jurbarko r. savivaldybė.  

                                   Agnė Sapronaitytė

Copyright 2011 Raudonė.lt