Kalėdinė mugėDSC 7739m2

   Kaip ir kasmet Raudonėje nušurmuliavo Kalėdinė mugė, kurią organizavo Raudonės mokykla, Raudonės bendruomenės centras ir seniūnija. Tai smagus pabuvimas, pabendravimas prieš didžiąsias metų šventes.
     Visi galėjo parodyti savo išmonę, sugebėjimus. Žinoma, pirkti, parduoti, vaišintis, ragauti... Deimantė ir Gerda su mamytėmis prikepė burnoje tirpstančių gardumynų, kurie akimirksniu ištirpo... Ernesto bandelės, jau tradicinės mūsų mugėse, nepakartojamo skonio. Ant stalo puikavosi Igno sūriai, kvepėjo Vilmos ir Birutės keptas tikras raudonietiškas kugelis. Visi žavėjomės buvusios mūsų mokinės, Amandos ir Deivido mamos, išradingumu – įvairaus skonio sūriai, rankdarbiai. Taip pat buvusi mūsų mokinė Birutė nustebino meniškais kepiniais – musmirėmis, riešutais, ežiukais, kalėdiniais nameliais.
    Visada smagu, kad mūsų mokytojos ne tik moko, bet ir kuria gražius, mielus darbelius. Malonu pasipuošti mokytojos Indrės originaliais subtiliais papuošalais. Mielomis kalėdinėmis dovanėlėmis tapo mokytojos Lenos megztos kojinės, mokytojos Staselės darbeliai. Virginijos raganos, kiškiai, Kalėdų seneliai traukė visų dėmesį ir išmone, ir tai, kad padaryti iš atlikusių senų daiktų, drabužių. Tai kartu ir ekologinė veikla. Kaip ir visada galėjos pasigrožėti ir pasipuošti Tamaros papuošalais. Mokytojos Vilmos keramikos dirbiniai vieninteliai tokie, todėl ypatingi originalumu, netikėtu požiūriu į aplinką. Šalia ir keramikos būrelio darbai, parodantys mokinių išradingumą, grožio pajautimą. Medžio drožėjai siūlė pjaustymo lentelių, padėklų gėlėms.
    Po mugės visi linksmai Įžiebėme miestelio eglutę. Galėjom klausyti ir pašokti nuotaikingai grojant Raudonės kaimo kapelai. Raudonės bendruomenės centro žuvienė, kurią išvirė Rasma ir Antanas, kvepėjo visame miestelyje. Gera visiems kartu pasidžiaugti, pabūti ir pasitikti Naujuosius metus.

   Ūla Urbštaitė

Copyright 2011 Raudonė.lt