imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Informacija dėl Raudonės pagrindinės mokyklos likvidavimo

      Š. m. vasario 22 d. vykusiame posėdyje Jurbarko rajono savivaldybės taryba nusprendė iki 2018 m. rugpjūčio 30 d likviduoti Jurbarko r. Raudonės pagrindinę mokyklą ir patvirtino Jurbarko r. Raudonės pagrindinės mokyklos likvidavimo sąlygų aprašą (Jurbarko rajono savivaldybės tarybos 2018 m. vasario 22 d. sprendimas Nr. T2-31 „Dėl Jurbarko r. Raudonės pagrindinės mokyklos likvidavimo“).

Vilniaus gimtadienis

     Sausio 25d. pradinukai paminėjo Vilniaus 695-ąjį gimtadienį. Mokyklos direktorius  pravedė istorijos pamoką. Mes sužinojome apie  Vilniaus įkūrimą, Vilniaus vardo atsiradimą ir istoriją. Vėliau atlikome testo užduotis, turėjome sudėti ir suklijuoti gautus paveikslėlius. Pradinių klasių koridorių puošia mūsų piešiniai, kurie yra skirti Vilniui ir Lietuvos šimtmečiui.

                                                    Lukas Krunglevičius,Kotryna Džiaugytė  4kl.
 

6-10 klasių kalėdinis renginys

     Gruodžio 22 dieną rinkomės prie eglutės į kalėdinį renginį. Šventę suorganizavo aštuntokės. Visiems buvo linksma vakaronė.

Pradinukai šventiniame Vilniuje

     Pradinukai ekskursijoje grožėjosi Vilniaus Kalėdine eglute, apžiūrėjo Katedrą, Valdovų rūmų kiemelį, Rotušės ir Prezidentūros aikštes. Didelį įspūdį vaikams paliko „Pinigų muziejus“. Čia jie ne tik klausėsi gidės pasakojimo apie pirmuosius pinigus, bet ir patys dalyvavo atliekant įvairias užduotis. Vaikai džiaugėsi, kad ne tik daug naujo sužinojo, bet namo parsivežė pačių nusikaltą pinigėlį ir daug įvairių dovanėlių. Taip pat Katedros aikštėje esančiame stikliniame namelyje klausėsi skaitomų pasakėlių.
     Greitai prabėgo laikas Vilniuje, o namo grįžome linksmai dainuodami dainas.

IMG 4983m2

Pradinukų Kalėdų eglutė

     Gruodžio 20 d. ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo ir 1- 4 kl. vaikučiai rinkosi į Kalėdinės eglutės šventę. Į svečius jų aplankyti atskubėjo Beždžionėlė, kuri atsinešė stebuklingą Kalėdų senelio lazdą, kurią rado pamestą gilioje pusnyje. Vaikai dainavo, šoko, garsiai trepsėjo ir plojo, kad įvyktų stebuklas ir ateitų Kalėdų Senelis. Staiga jie išgirdo už durų žingsnius. Išvydo su dideliu maišu ant pečių ilgai lauktą svečią. Kalėdų Senelis kartu su vaikais žaidė žaidimus, klausėsi eilėraščių, o paskui visus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis. Tėveliams, vaikučiams ir mokytojoms Kalėdų Senelis su Beždžionėle  palinkėjo gerų ateinančių švenčių.

IMG 4946m2

Copyright 2011 Raudonė.lt